Zakończenie roku szkolnego 2022/23

"Każde pokolenie ma własny czas" - tymi słowami tegoroczni ósmoklasiści pożegnali społeczność szkolną.
Uroczystość odbyła się na hali sportowej w PSP Lipsko. Dyrektor szkoły oraz Burmistrz MiG Lipsko rozdali nagrody, następnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem.
Podsumowano rok szkolny 2022/2023, jednocześnie życząc wszystkim wspaniałych wakacji. Na zakończenie społeczność szkolna, rodzice oraz zaproszeni goście obejrzeli program artystyczny w wykonaniu ósmoklasistów. Słowa piosenek, pożegnalny filmik czy autorskie listy do Przyszłości wzruszyły niejednego widzą, natomiast największe zainteresowanie wzbudził piękny układ poloneza i taniec finałowy.
A teraz czas na zasłużony odpoczynek, porą na wakacje. Wszystkim życzymy dużo słońca i leniwych dni...